Zvezda razbila Partizan, Lola Smiljanić isključen (Video)
Slavlje omldinaca Crvene zvezde, Foto: Printscreen/Youtube/zvezdatv_

OMLADINSKA LIGA SRBIJE, 4. KOLO

Trener crno-belih burno protestvovao zbog odluke sudije Dejana Trifkovića

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Partizan sa 3:0 na domaćem terenu u četvrtom kolu omladinske lige Srbije.

Osim ubedljive pobede domaćina, utakmicu je obeležilo isključenje Milana Lole Smiljanića, trenera crno-belih i nekadašnjeg igrača "parnog valjka."

Milan Lola Smiljanić
Milan Lola Smiljanićfoto: Starsport©

On je burno protestvovao zbog odluke sudije Dejana Trifkovića da ne pokaže crveni karton jednom prvotimcu crveno-belih u drugom poluvremenu.

Isključen je i Dejan Stanković, predstavnik tima iz Ljutice Bogdana kao i Bojan Šiljegović, jedan od trenera Crvene zvezde, a posle meča je došlo do guranja.

Dejan Trifković
Dejan Trifkovićfoto: Starsport©/Srđan Stevanović

Na sredini terena počeli su Dušan Jovanović iz Partizana i Viktor Stojanović iz redova crveno-belih. Pridružio se i Uroš Filipović.

Vasilije Kostov pogodio je u 28. minutu, a onda su se u razmaku od 120 sekundi radovali Aleksa Vasić u 66. minutu i odmah posle Nikola Tasić.