Stanojević napravio problem sebi i Partizanu...
Aleksandar Stanojević, Foto: Starsport

parni valjak

Nije mogao da se iskontroliše šef struke crno-belih

Mnogo bure se podiglo oko situacijeiz 87. minuta meča između IMT i Partizana u Zaječaru. Nije bilo golova u utakmici četvrtog kola Superlige, ali se mreža domaćih zatresla u 87. minutu..

Čepo je pogodio mrežu i blii ugao Belića Severina, ali usledila je VAR provera. U začetku akcije rukom je igrao Svetozar Marković. Sudija Marko Ivković doneo je ispravnu odluku.

Besan je bio kao ris Aleksandar Stanojević. Uznemirio se i Bibars Natho. Prvi je dobio crveni, a drugi samo žuti karton. Pričaće se još o ovoj temi, to je sigurno… Snimak sporne situacije i poništen gol Ksandera Severine pogledajte od 6:50 na snimku.

Stanojević neće moći da vodi Partizan u narednom kolu što će predstvaljati problem za crno-bele...