Navijači Partizana besni zbog objave Napretka! Grobari ovo smatraju velikom provokacijom (Foto)
Detalj sa utakmice Napretka i Partizana, Foto: Starsport©

DA LI SE SLAŽETE?

Objavljeno: 07:43h

Fudbaleri Partizana pobedili su Napredak sa 1:0 kao gosti na svom stadionu u prvom kolu nove sezone Superlige Srbije.

Crno-beli su imali dosta problema sa Kruševljanima i tek u trećem minutu nadoknade slavili golom Mateusa Saldanje.

"Čarapani" su od 68. minuta imali igrača manje jer je Miloš Tošeski dobio crveni karton, a upravo je taj trenutak bio najupečatljiviji za ljude iz Napretka.

Osobe koje vode društvene mreže ovog kluba su uz objavu rezultata dodali fotografiju na kojom se vidi momenat kada sudija pokazuje isključenje.

To je razbesnelo navijače Partizana jer su to videli kao provokaciju od strane Kruševljana i preplavili su komentarima sporan post i izrazili nezadovoljstvo.