STANOJEVIĆEV POVRATNIČKI PORAZ: Partizan sam sebe pobedio, pojačanje se upisalo u strelce (VIDEO)
Detalj sa pripremne utakmice Brava i Partizana, Foto: FK Partizan

PRIPREMNA UTAKMICA

Učesnik prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencija bolji od crno-belih

Objavljeno: 20:15h

Fudbaleri Partizana poraženi su od Brava sa 1:2 u prvoj pripremnoj utakmici u Termama Čatež.

Slovenci su poveli posle 43 sekundi igre kada je 17-godišnji Nikola Simić slabije reagovao, a Natan de Medina je dao autogol u pokušaju da spasi stvar.

Učesnik prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencija povisio je na 2:0 u 27. minutu kada je loptu u svoju mrežu ubacio Aleksandar Filipović.

Počasni pogodak za crno-bele videli smo u 36. minutu kada se odlično snašao Đorđe Jovanović i tako došao do prvenca po povratku.

U drugom poluvremenu je "parni valjak" bio nešto konkretniji, ali je Aleksandar Stanojević upisao neuspeh na debiju u trećem mandatu.