Ko joj je oteo firmu? Uključila se na Pink i sve javno iznela, šokirala tvrdnjama o ljudima koji su je izdali
Foto: Antonio Ahel/ATAImages

STRAŠNO

Ko joj je oteo firmu? Uključila se na Pink i sve javno iznela, šokirala tvrdnjama o ljudima koji su je izdali

Pevačica otkrila šok detalje u emisiji

Objavljeno:

Elma Sinanović progovorila je o detaljima iz privatnog života o kojima do sada nikada nije govorila.

Pevačica je otkrila da su joj nakon što je ostala bez supruga ostala i bez firme kao i da joj duguju 120 miliona dinara.

- Krčka se nešto, polako. Ne bih o tome koliko košta. Još uvek razmišljamo da li će odmah sve biti puštene, ili jedna po jedna.

Da li postoji pesma koju si skupo platila, a da se nije isplatila?

- Sve pesme sam dosta platila. Sve pesme su moja lična karta i posebne sui na svoj način.

1 / 5 Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Da li ti se desilo da neko uzme pesmu, koju si ti želela?

- Desilo se jednom da mi je jedna osoba otela pesmu. Ne bih da ga imenujem sad, pevač je u pitanju. Nemam nameru da budem u centru pažnje zbog toga. Bitno je da ja nisam nikom otela ništa. Inače, trenutno imam drugi problem. Firma mi je oteta, to se desilo nakon što mi je muž premino. U tolikom problemu u kom sam se našla, ljudi kojima sam verovala su rešili da me izdaju. Međutim, pravda je na mojoj strani. Neće me dobiti na sudu. Duguju mi sto dvadeset miliona dinara - rekla je pevačica u emisiji "Premijera vikend specijal".

Bonus video:

02:43

Milorad Dodik, govor na komemoraciji

(Espreos/ Kurir.rs/ Pink.rs/Prenela:M.S.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.