
Neočekivano
Veliki problem za Crvenu zvezdu pred Žalgiris!
Crveno-beli ovo nisu očekivali
Košarkaši Crvene zvezde dočekaće Žalgiris iz Kaunasa u četvrtak od 20 časova u 27. kolu Evrolige u Beogradskoj areni.
Litvanski velikan ostao je bez Lonija Vokera kao najboljeg igrača dva sata pred istek njegove klauzule za NBA ligu, a zaradio je 450.000 dolara od transfera.

Filadelfija mu je ponudila dvogodišnji ugovor vredan nešto više od tri miliona dolara i istakao je da je to bila ponuda koju nije mogao da odbije.
Kako javlja italijanski novinar Oracio Kauči, Žalgiris je pre određenog vremena bacio oko na Derona Fetsa Rasela.
Nekadašnji košarkaš Mornara iz Bara je nedavno otpušten iz Karšijake, a ima nadimak Bucko koji mu je majka dala kada je bio mali i koristi ga i dalje.
U Kaunasu misle da bi upravo on mogao da im donese potrebnu ofanzivnu snagu koja im najviše nedostaje Vokerovim odlaskom.
Ukoliko Amerikanac bude došao do isteka prelaznog roka, odnosno do srede, u 18 časova, imaće pravo da debituje pred Delijama u Beogreadskoj areni.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)