Slavlje fudbalera Partizana sa navijačima protiv Čukaričkog, Foto: Starsport©

superliga srbije, 13. kolo

Partizan uz huk Grobara nokautirao Čukarički u drugom poluvremenu (Video/Foto)

Objavljeno: 26.10.2024. 17:56h > 18:03h

Fudbaleri Partizana pobedili su Čukarički sa 3:1 posle preokreta u 13. kolu Superlige Srbije.

Navijači su dolaskom nove uprave prekinuli bojkot, a na tribinama je bilo 17.156 gledalaca čiji je huk poveo crno-bele do trijumfa.

"Brđani" na poluvremenu na stadionu u Humskoj ulici vodili sa 1:0 golom Mihajla Cvetkovića u 25. minutu.

Bibras Natho je izgubio loptu na svojoj polovini, a "poklon" je iskoristio Lazar Tufegdžić koji je proigrao talentovanog asa, a ovaj je sa peterca pogodio.

Cvetković je mogao i drugi put da utiša domaće pristalice pošto je pogodio stativu iz šesnaesterca nakon što se u istom spetljao Lazar Tufegdžić.

Sve to je video i selektor Dragan Stojković Piksi, kao i Ostoja Mijailović, predsednik KK i JSD Partizan kao i brojne legende "parnog valjka."

Partizan je izjednačio u 54. minutu kada je sa penala pogodio Bibras Natho, a 120 sekundi ranije je Miladin Stevanović oborio Đorđa Jovanovića.

Preokret je u 65. minutu glavom doneo Aleksandar Filipović kada je skočio na drugoj stativi kod peterca posle kornera Marija Jurčevića.

Potvrda trijumfa usledila je u 90. minutu kada je tačku stavio Aldo Kalulu posle asistencije Pape Furera iz prvog kontakta sa loptom.