Detalj sa utakmice Monaka i Crvene zvezde, Foto: Starsport©

Zvezda je raspad sistema i nije za Ligu šampiona! Monako pokazao crveno-belima šta je elita (Video/Foto)

Tok utakmice mogli ste da pratite iz minuta u minut na portalu Espreso

Objavljeno: 22.10.2024. 20:58h
20:44h

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Monaka sa 1:5 na stadionu Luj II u trećem kolu Lige šampiona.

Crveno-beli su pokazali i dokazali da su raspad sistema kada govorimo o igranju u eliti, a to su im najbolje pokazali "kneževi."

Detalj sa utakmice Monaka i Crvene zvezdefoto: Starsport©

Vladan Milojević je imao ideju od dva napadača, ali se Bruno Duarte povredio već u sedmom minutu.

Gosti su primili jeftin gol u 20. minutu kada se radovao Takumi Minamino, ali je izjednačio Šerif Endiaje iz penala u 27. minutu.

Sve posle toga je za zaborav... Jefitno primljen gol u dubokoj nadoknadi prvog poluvremena od strane Emboloa, a onda bomba Singa sa preko 30 metara...

Japanac se po drugi put radovao ponovo u 70. minutu, a akcija je izgledala kao na malom fudbalu.

Beograđani su od 80. minuta bili sa igračem manje na terenu jer se povredio Piter Olajinka, a svih pet izmena je bilo potrošeno i niko nije mogao da uđe.

Piter Olajinka uz pomoć Zvezdine medicinske ekipe napušta teren protiv Monakafoto: Starsport©

Crvena zvezda je i dalje na nula bodova u Ligi šampiona, a u narednom kolu dočekuje Barselonu 6. novembra od 21 čas na stadionu "Rajko Mitić."

Sa druge strane, Monako sada ima sedam bodova, a u sledećoj rundi gostuje Bolonji 5. novembra od 21 čas.

(Espreso/Espreso sport)

20:43h

Kraj utakmice i agonije za Crvenu zvezdu koja je poražena sa 5:1 od Monaka.

20:41h

90+6. minut - Katastrofa! Akliuš za 5:1!

20:36h

90. minut - Spajić je dao loptu u noge Golovinu, ali srećom Rus šutira preko gola.

20:33h

87. minut - Akliuš je probao sa desetak metara, ali pored stative. Prethodno je Matazo zamenio kapitena Zakariju.

20:26h

80. minut - Piter Olajinka je van terena i ukazuje mu se pomoć i ne izgleda dobro. Loša stvar je što je Vladan Milojević potrošio svih pet izmena.

Po poslednjem snimku, Nigerijac neće moći da nastavi meč i Crvena zvezda će do kraja igrati sa 10 fudbalera.

20:23h

77. minut - Diata, Magasa i Ilenikena su na terenu kod Monaka umesto Enrikea, Kamare i Emboloa.

20:20h

75. minut - Kanga i Katai menjaju Endiajea i Maksimovića.

20:16h

70. minut - GOOOL! Akliuš je poslao pas, Rodić je pri padu igrao rukom, a onda je Embolo dodao Minaminu za drugi pogodak. Kao na malom fudbalu.

20:12h

66. minut - Stativa za Monako i sreća za Zvezdu! Akliuš je gađao glavom sa pet i po metara posle kornera Zakarije.

20:08h

62. minut - Lepo ostavljena lopta za Vandersona koji je ušao u šesnaesterac, ali je lopta otišla preko gola.

20:07h

60. minut - Luka Ilić i Milan Rodić menjaju Silasa i Radeta Krunića.

20:03h

57. minut - Nema ništa od drugog gola Emboloa! Marko Ilić je prvi pokušaj Brila odbranio, ali se lopta onda od napadača odbila u mrežu.

Posle signala iz VAR sobe, ustanovljeno je da je Švajcarac igrao rukom i poništen mu je pogodak.

19:56h

54. minut - GOOOL! Bomba Singa sa 30 metara! Ništa nije mogao Ilić!

19:51h

46. minut - Drugo poluvreme počinje izmenom u redovima Monaka. Golovin je zamenio Ben Segira.