Slavlje fudbalera Crvene zvezde protiv Radničkog iz Niša, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 12. KOLO

Petarda za Nišlije! Het-trik Ilića za poluvreme, a onda Katai dva puta za dva minuta (Video/Foto)

Crveno-bela rapsodija pred Monako

Objavljeno: 18.10.2024. 17:52h > 17:58h

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnički iz Niša sa 5:1 u 12. kolu Superlige Srbije na stadionu "Rajko Mitić."

Prvo poluvreme obeležio je Luka Ilić pošto je upisao het-trik, a prvi put se radovao u četvrtom minutu posle ukradene lopte i solo prodora.

Jegor Prucev se u 29. minutu povredio i zamenio ga je Jung Vu Seol, a vezista se opet radovao pet minuta kasnije posle centaršuta Milana Rodića.

Het-trik je zapečaćen u 44. minutu pošto se rođenom Nišliji lopta odbila pravo na nogu posle šuta Andrije Maksimovića i odbrane Strahinje Manojlovića.

Aleksandar Katai ušao je u igru u 56. minutu, a samo 120 sekundi je zatresao mrežu 13. put protiv "meraklija", a asistencija ide Nemanji Radonjiću.

Popularni Magiko se radovao drugi put u dva minuta (60.), ovoga puta posle centaršuta Pitera Olajinke i udarca glavom.

Radnički je uspeo da dođe do počasnog gola pošto je Pavle Ivelja matirao Marka Ilića u 89. minutu.

Bila je ovo crveno-bela rapsodija i najbolji mogući trenutak pred gostovanje Monaku (22. oktobar) od 18.45 u trećem kolu Lige šampiona.