Dušan Vlahović, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

serija a

Ućutkao kritičare i hejtere: Majstor Vlahović vodio Juventus do velike pobede!

Tako se to radi

Objavljeno: 28.09.2024. 20:01h

Fudbaleri Juventusa savladali su Đenovu u gostima rezultatom 3:0 u okviru 6. kola Serije A.

Stara dama je tako prekinula niz od tri uzastopna meča bez pobede i gola u domaćem prvenstvu.

Izabranici Tijaga Mote trenutno su na prvom mestu sa 12 bodova, dok je Đenova 16. sa pet poena.

Prekinut je post Juventusa, a prekinut je post i srpskog napadača Dušana Vlahovića koji je na najbolji način utišao svoje kritičare.

Posle 0:0 u prvom poluvremenu, Duci je na startu drugog dela igre postigao dva ekspresna gola.

Prvo je u 48. minutu pogodio sa bele tačke, a potom je sedam minuta kasnije dao drugi gol nakon asistencije Teuma Kopmajnersa.

Do kraja meča gosti su postigli još jedan gol, a strelac je bio Fransisko Konseisao u 89. minutu.