Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport

superliga srbije 2024/25

Zvezda se mučila, pa zgromila Novi Pazar: Crveno-beli poker na krilima novajlija!

Novi trijumf srpskog šampiona

Objavljeno: 10.08.2024. 21:57h > 22:07h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na Marakani Novi Pazar rezultatom 4:1 u okviru 4. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli trenutno dele prvu poziciju sa Čukaričkim i imaju deset bodova, dok su Pazarci deseti sa četiri boda.

Za srpskog šampiona sva četiri pogotka postili su igrači koji su u klub stigli u tekućem prelaznom roku.

Domaćin je veoma dobro započeo meč i već u 3. minutu se Bruno Duarte našao u prilici, ali je golman gostiju odbranio njegov udarac.

Zvezda je povela u 9. minutu golom Jung Vu Seola koji je sjajno šutirao sa nekih 20-ak metara.

Do kraja prvog dela igre videli smo nekoliko šansi na obe strane, a u samoj završnici Adem Ljajić je imao dve dobre situacije.

Samo pet minuta po početku drugog dela, Novi Pazar stiže do izjednačenja. Posle fantastične akcije Edžike Opara pogodio je za 1:1.

Zvezda je odmah zaigrala ofanzivnije i to joj se isplatilo i 60. minutu kada je Puma asistirao Brunu Duarteu, koji je glavom stigao do četvrtog gola od dolaska na Marakanu.

Timi Maks Elšnik je rešio pitanje pobednika golom za 3:1, a konačnih 4:1 svojim debitantskim pogotkom postavio je Puma Rodrigez.