Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport

Objavljeno: 09.08.2024. 20:27h > 20:31h

Fudbaleri Čukaričkog nastavili su sa sjajnim partijama na startu nove sezone.

Brđani su u gostima u Zaječaru savladali OFK Beograd rezultatom 2:1.

Čukarički je sada prvi na tabeli sa deset bodova, ispred Partizana i Crvene zvezde koji imaju meč manje, dok su "Romantičari" četvrti sa sedam bodova.

Gosti su poveli u 11. minutu kada je centaršut Lazara Tufegdžića u stilu rasnih strelaca iskoristio Vinisijus Melo.

OFK je početkom drugog dela igre dobio penal, ali ga je Aleksandar Kahvić promašio, igrao se 47. minut.

Ipak, samo osam minuta kasnije bivši napadač Crvene zvezde je uspeo da se iskupo kada je posle asistencije Slobodana Stanojlovića glavom pogodio za 1:1.

Mihajlo Cvetković je promašio veliku šansu za goste, a potom se činilo da pobednika neće biti.

Međutim, Čuka u dubokoj nadoknadi stiže do pobede nakon što je prelgedom VAR snimka utvrđeno da je Nikola Vujadinović oborio Uroša Miladinovića u svom šesnaestercu.

Marko Docić je u svom stilu bio neumoljiv sa bele tačke i tako doneo treću pobedu iz četiri utakmice Čukaričkom.