Andrija Živković, Foto: Giannis Papanikos / Zuma Press / Profimedia

kvalifikacije za ligu šampiona

Goreće Banjaluka kao nikad do sad! Hrabri Borac poklekao pred PAOK-om (Foto)

Andrija Živković ušao je u igru u 68. minutu, ali nije imao zapažen učinak

Objavljeno: 24.07.2024. 22:20h

Fudbaleri PAOK-a pobedili su Borac iz Banjaluke sa 3:2 u Solunu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Na stadionu Tumba, domaćin je poveo golom Konstantinosa Kulierakisa u 17. minutu, ali je pet minuta kasnije sa penala izjednačio Sebastijan Erera.

Strelac premijernog pogotka zatresao je mrežu u 39. minutu, ali je u nadoknadi prvog poluvremena poravnao Enver Kulašin.

Loše je Borac branio korner što je u 51. minutu iskoristio Vilijam Trost-Ekong i glavom doneo pobedu prvaku Grčke.

Andrija Živković ušao je u igru u 68. minutu, ali nije imao zapažen učinak. Revanš u Banjaluci je 31. jula od 21.00.

U ostala dva meča večeri, Ludogorec je savladao Dinamo Minsk 2:0, a Celje i Slovan iz Bratislave remizirali su 1:1.