Saša Ilić, Foto: Georgi Paleykov/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

au...

GORE NE MOŽE: Katastrofa Saše Ilića!

Baš mu ne ide

Objavljeno: 29.05.2024. 20:43h

Saša Ilić nedavno je seo na klupu Nižnjeg Novgoroda i na početku odiseje u Rusiji doživljava poraz za porazom.

On nije uspeo da izbori opstanak u Premijer ligi, već opstanak mora da traži kroz baraž.

Nižnji je u prvom meču baraža poražen na svom terenu od Arsenala iz Tule rezultatom 2:1 i sada će morati da slavi u revanšu na gostujućem terenu kako bi opstao u ligi.

Maksim Kajnov je doneo prednost Arsenalu već u 2. minutu, ali je šest minuta Ilićev tim uspeo da izjednači autogolom Ervina Botake-Jobome.

Ipak, isti igrač u 33. mintu donosi novu prednost Arsenalu i postavlja konačnih 2:1. Sada je pred Ilićem težak zadatak da u revanšu anulira prednost ekipe iz Tule, inače će doživeti pravu tragediju na klupi Nižnjeg i ispasti u niži rang.